Reklama

Wiatrakowiec

piknik-lotniczyW najbliższy weekend odbędzie się Nowotarski Piknik Lotniczy. Będziemy mogli zobaczyć pokazy modelarskie i skoki spadochronowe oraz pokazy w locie, a wśród jednostek znajdzie się m.in. wiatrakowiec. Będą też loty balonów na ogrzane powietrze, a także liczne występy artystyczne oraz pokaz mody Anety Larysy Knap. Nie zabraknie oczywiście powietrznych akrobacji: samolotów Grupy Żelazny oraz szybowca SZD Perkoz. Swój śmigłowiec zaprezentuje grupa ratownictwa GOPR.


W niedzielę będą pokazy modelarskie, lądowania na celność i skoków spadochronowych w tandemie. Tatrzański Klub Motoryzacyjny pokaże zabytkowe samochody i motocykle, zaś w stoisku aeroklubu będzie można spróbować sił w symulatorze lotniczym.

Nie zabraknie prezentacji sprzętu lotniczego, grup rekonstrukcyjnych z pokazami historycznymi, wystawy modelarskiej. Przybędzie też z Krakowa Muzeobusem Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Najmłodsi w strefie zabaw znajdą zjeżdżalnie, kolejkę elektryczną, batuty, dmuchańce i quady.

Pikniku będzie można wybrać się samolotem lub szybowcem na lot widokowy. samolotowe i szybowcowe loty widokowe, w sobotę ostatni dzień konkurencji w SRMP -

Zdjęcie: www.malopolska.pl

Gdzie szukać:

ul. Lotników 1, Nowy Targ, pow. nowotarskie, woj. małopolskie